Nasza wiedza 

Nauka I Doświadczenie I Innowacyjność I Ambicje

Firma ACo-TEC już od 20 lat specjalizuje się w ochronie skóry pracowników przemysłowych. Nasze początki w tej dziedzinie to współpraca z firmą Stockhausen, która zawsze była światowym liderem w dziedzinie produkcji i wdrażania dermatologicznych środków ochrony skóry: kremów ochronnych, kremów pielęgnacyjnych, past czyszczących, mydeł w płynie i preparatów do dezynfekcji dłoni. Dwa lata temu firmy Deb i Stoko połączyły swoje siły, żeby stać się najlepszym na świecie specjalistą w zakresie ochrony skóry w przemyśle. Składa się na to innowacyjność, doświadczenie naukowe oraz przeszło 80 lat praktyki w zakresie zwalczania i prewencji zawodowych chorób skóry.

Razem stworzyliśmy największą na świecie linię produktów do ochrony i pielęgnacji skóry w przemyśle, dzięki czemu możemy poradzić sobie z wszelkimi zagrożeniami, na które narażona jest skóra pracowników. Nasze produkty są lubiane i łatwe w zastosowaniu dzięki czemu pracownicy są zmotywowani do używania ich na codzień. Nowa linia kremów i past DebStoko ® oznacza poprawę zdrowia, bezpieczeństwo dla środowiska oraz wymierne korzyści ekonomiczne.

Największy na świecie zespół specjalistów zajmujących się doradztwem i sprzedażą środków ochrony skóry dba o nasz główny cel, którym jest stworzenie zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy oraz nowej kultury pracy, w której liczą się dłonie pracowników.

Kluczowe fakty:

  • Naszych produktów używa się 150 mln razy dziennie
  • 97% produktów wytwarzamy we własnych fabrykach
  • Posiadamy 23 lokalizacje na 5 kontynentach
  • Nasze 2 nowoczesne fabryki wytwarzają około 5 mln dozowników rocznie